Однохвилинний менеджер ▷ Контроль плюс, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця
Однохвилинний менеджер

Однохвилинний менеджер

Можна вічно говорити про те, наскільки важливий для компанії ефективний менеджмент. А можна кожен день, витрачаючи одну хвилину, робити крок назустріч цій самій ефективності.
Достатньо лише: ставити чіткі цілі, хвалити за хороші результати та сварити за погані.

Ідея менеджменту однієї хвилини проста – заощадити час і підвищити власну продуктивність.
👉Що ж треба знати, щоб успішно використовувати їх в управлінській практиці?

⏱‍️ ОДНОХВИЛИННІ ЦІЛІ.
Чітко формуємо цілі. Оптимальний спосіб – докладно описати, що повинен робити підлеглий. Цілей має бути від трьох до п’яти(самих головних).
Далі необхідно зазначити, що конкретно зроблено по кожній із зазначених цілей, тут теж реально впоратися за одну хвилину.
І чітко сформулювати, який кінцевий результат виконання цієї цілі ви б хотіли бачити на цю мить. Визначивши розрив між реальним і бажаним результатом, можна планувати дії щодо поліпшення ситуації із зазначенням термінів.

⏱‍️ ОДНОХВИЛИННА ПОХВАЛА
Багато менеджерів дають співробітнику завдання, а далі лише критикують його помилки. Вроді б керівник не витрачає час на відстеження того, як співробітник виконує своє завдання. Але, з іншого боку, коли менеджер помітить помилку, вже може бути запізно, щоб вносити корективи. І компанія втрачає кошти та час.
Набагато ефективніше інший підхід – своєчасно хвалити підлеглих.
Все дуже просто – треба спостерігати за підлеглим і просити його регулярно надавати вам звіти про свою діяльність, щоб фіксувати його результати й хвалити за успіхи.

⏱‍️ ОДНОХВИЛИННА ДОГАНА
Коли співробітники не справляються з дорученими завданнями, керівнику потрібно висловити своє невдоволення і нагадати про відповідальність, і обов’язково аргументуйте своє зауваження.
Звичайно, однохвилинне управління – це метафора. Іноді ці завдання можуть займати більше часу. Але ця метафора говорить про те, що управляння людьми – не такий складний процес, як вважається.

Якщо вас зацікавили деталі, то заповніть форму і ми вам передзвонимо.

ЗАПОВНІТЬ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ

Сайт використовує файли сookie, щоб забезпечити необхідний функціонал. Переглядаючи наш сайт, Ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Погоджуюсь