GPS КНОПКА. ЧАС І МІСЦЕ - GPS контроль палива та авто, моніторинг транспорту Контроль плюс - Хмельницький, Тернопіль, Україна
GPS - КНОПКА. ЧАС І МІСЦЕ
GPS - Кнопка. Час і Місце.

Ви будете знати точний час і місце всіх фіксованих робіт.

“GPS-КНОПКА” – це де і коли відбулась фіксація події (натискання кнопки, чи сканування накладної, чи підтвердження підписом клієнта, чи подія по АПІ з інших ваших програм). 

   Проєкт GPS-КНОПКА це не лише GPS-треки – це більше про ЧАС І МІСЦЕ. 
Наприклад, Ви маєте на авто простий GPS-трекер, або у вас автономний трекер, або у вас застосунок, але ви не маєте фіксації факту робіт від виконавця.
GPS-послуги такі як: простої, перевищення швидкості, треки, події з CAN-шини чи з датчиків – це все є у звичайному GPS і залишається в GPS-КНОПЦІ.

   Факт “виконання роботи робітником і його підтвердження” – це GPS-КНОПКА

   Тобто ви будете мати статистику подій за день/тиждень (видав експедитор продукцію, відвіз кур’єр піцу, виконав робітник замовлення, забрав менеджер кошти, закрив Накладну, завершив роботу).
Ви маєте список цих Накладних і до них будете мати точний час виконання і місця робіт – а ми додамо вам цю інформацію.
gpsknopka
gpspodia

Що ж конкретного і корисного(1) в послузі GPS-КНОПКА?
   Маючи таблицю натискань по часу, місцям натискань, ви маєте відрізки (км), терміни (час робіт чи доставки) і їх порівняння між собою, порівняння в розрізі менеджерів.
Крім цього ви маєте Онлайн інформацію про НАКЛАДНУ, ЩО В ДОРОЗІ. Не після того, як водій привіз папір, чи зідзвонився, а Онлайн.

Що ж ще корисного(2) в GPS-КНОПЦІ?
   Ви можете аналізувати лише ті накладні по якім є протермінування. Аналізувати події можуть ваші менеджера Онлайн, чи за певний період, а вам лише Аналіз роботи їх обох – це ефективно; щоб не витрачати час в “оперативці” мілких задач, які мають виконати менеджера. Ваші водії та менеджера знають, що навіть через місяць ви можете спитати їх про конкретну доставку (час, кілометраж, події) і по конкретній Накладній. І вони не зможуть сказати: “це було давно і я не пам’ятаю”  – тому що вони мали ЦЕ вирішити ТОДІ.

Варіантів на стороні вашого менеджера/експедитора/кур’єра декілька:
– фізична кнопка в авто;
– радіокнопка;
– мітка-ідентифікація (контактна/безконтактна).
І вся ця аналітика у вас в телефоні, чи ноутбуці – аналітичний модуль.

Відеопрезентація

gps2

Кейс 1 
“Доставка їжі”.
   Фірма ХХХ мала встановлені на авто доставки GPS трекера, але фактичний час доставки потрібно було вираховувати по треку і переносити в таблицю, де директор і порівнював час між замовленням і отриманням замовником. Після впровадження КНОПКИ – звісно спочатку кур’єри забували натискати – директор отримав швидку аналітику і головне Онлайн. Що дозволило підняти дисципліну і виправляти критичні доставки одразу.

gps3

Кейс 2
“Розвозка товарів”.
   Фірма УУУ мала 5 авто розвозки та теж на них були встановлені GPS. Кілометраж і витрати палива списувались “на день” – вважалось що за день всі Накладні розвезені.
Після впровадження кнопки весь маршрут був розбитий на відрізки часові та відстані між магазинами. Це дозволило чіткіше зрозуміти де втрата часу на маршруті і яка вартість доставки до кожної точки.    Дозволило виділити простої, які належать до розвантаження і до “попив каву”.

gps4

Кейс 3
“Торгові”.
   Фірма ЧЧЧ мала 10 торгових і заявка від клієнта, оформлена в певній програмі мала GPS координати.
Після впровадження КНОПКИ, а в цьому випадку “натискання кнопки” взяли з АПІ програми для створення замовлення, отримали таблицю для Планування Маршрутів для Розвозки. В таблиці логісту простіше формувати маршрути для Розвозки по відстанях і часу. 

lorry

Програма «Контроль Плюс» дає КОНТРОЛЬ, а це - ПРИБУТОК, БЕЗПЕКА

Тарифні плани
Тарифні плани

УКРАЇНА

Послуга по Україні
180 шт
  • On-Line інформація.
  • Будь-яка кількість операторів.
  • Інтернет-трафік, сім-карти, обслуговування входить у вартість.

РОУМІНГ

Послуга в роумінгу
280 шт
  • On-Line інформація в роумінгу.
  • Більше ніж 200 країн.
  • Трафік наш.

ANDROID

Андроід послуга
100 шт
  • Ваші пристрої з нашим застосунком.
  • Інформація про GPS-рух менеджерів.
  • Коли не зручно використовувати окремий трекер.