Як Правильно Вибрати GPS — Трекер? ▷ Контроль плюс, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця
Як Правильно Вибрати GPS — Трекер?

Як Правильно Вибрати GPS — Трекер?

GPS-трекер містить приймач, за допомогою якого він визначає свої координати, а також передавач для відправки їх віддаленому користувачеві.

На сучасному ринку, GPS🚨 маячки представлені різні за ціною і технічними можливостями, починаючи від простих і переходячи до більш складних, які можуть надати широку інформацію по об’єкту.

Асортимент GPS-трекерів ділиться на наступні:

✅ Персональні. Компактні габарити, застосовуються для контролю дітей або вантажів, літніх людей та інших подібних цілей. Оперативно передають інформацію про пересування власника трекера на сервер. Також можуть оснащуватися кнопкою «тривоги»🚨, мати мікрофон, чи можливість набирати номери телефону, або посилання смс з точними координатами місцеперебування.

✅ Автомобільні трекери. Відмінні від попередніх більш широкими функціями. Є стандартні моделі лише для контролю пересування машин. Та покращені – для контролю маршруту, швидкості, чи місцеперебування викраденого автотранспорту.

✅ Трекер під Android. Встановивши додаток GPS-трекер для Android📲 на телефон або планшет, ви можете спостерігати за рухом його власника на карті та спостерігати за роботою виїзних працівників.

🚗 Оптимальними за своїми функціями вважаються автомобільні GPS-трекери, бо можуть використовуватися універсально.

При виборі моделі трекера звертайте увагу на наступне:

⚡️Місткість батареї, яка впливає на час роботи трекера. Рекомендується наявність показника індикатора батареї, за допомогою якого можна вчасно відстежити, коли він буде розряджений.

🚛 Зверніть увагу, що при виборі стаціонарного GPS трекера для встановлення в авто, більш доречними будуть моделі з живленням від авто(можливо без внутрішнього акумулятора трекера). Пристрій використовується на різних типах транспортних засобів, відповідно до різної робочої напруги. Варто обрати модель з більшим діапазоном по напрузі. А ще краще додати захист від перенапруги -”гальваніку”, чи “відсікач”.

Найголовніша наша порада – це визначитись з інтегратором послуг. В цілому вам потрібна якісна послуга, а не якесь там обладнання. Ваш партнер, він же GPS-інтегратор, має підібрати оптимальне обладнання. Звертайтесь,👍 будемо раді вам допомогти!

Сайт використовує файли сookie, щоб забезпечити необхідний функціонал. Переглядаючи наш сайт, Ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Погоджуюсь