Як Користуються Системою GPS-Моніторингу⁉️ ▷ Контроль плюс, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця
Як Користуються Системою GPS-Моніторингу⁉️

Як Користуються Системою GPS-Моніторингу⁉️

Якщо у вас є мобільні співробітники, то їх рух це частина ваших бізнес-процесів, які можуть бути не оптимальними.✅Яка інформація вам потрібна про їх рух, а яка зайва і не впливає на результат!?

✅Яка інформація потрібна про рух співробітника, чи його авто, чи задачі, які він, має передати далі?

✅Як і хто буде аналізувати цю інформацію і де використовувати: для оплати палива, для підтримки дисципліни, для допомоги співробітнику у веденні власної статистики?

Майже в 90% випадках– ці питання формуються після встановлення системи. Ще важливий момент це впровадження частково у системи та бізнес-процеси фірми.Часто, отримавши інструмент, коли власник може “зайти в програму і побачити вибірково інформацію” на цьому і зупиняється впровадження.Потім директор шукає, хто ж буде слідкувати і назначає бухгалтера чи секретаря, чи механіка на посаду “наглядач в програмі за водіями чи робітниками”.

GPS-система для логістики, це як 1С(Парус) для бухгалтерії. ЇЇ можна автоматизувати і вона буде як панель приладів у вашому авто– допомагає керувати оптимально та ефективно.

Винятковість у GPS- інтеграторів нашої компанії:

власні програмісти, АПІ (інтеграція з іншими (вашою 1С/сайтом/сервером),⚙️техніки, які врахують ваші побажання – налаштують, або додадуть кнопки, звіти, функції, ‍♂️підтримка менеджерів.

Частіше за все вам продають “залізо” і доступ в орендовану програму. Подальше обслуговування веде менеджер, або один технік. А задача цього техніка знати достатньо програму, тому що він і встановлює ці пристрої фізично.

Ідеальною схемою багатьох GPS-інтеграторів було б продати вам обладнання і передати комусь іншому вашу компанію на обслуговування.

Тому що з вашої абонентної плати в 150 грн потрібно оплатити трафік, зв’язок, інтернет, оренду, зарплату менеджерів підтримки, додаткового технічного спеціаліста. А головне що всі ці компоненти мають бути ефективні та вигідними.

Сайт використовує файли сookie, щоб забезпечити необхідний функціонал. Переглядаючи наш сайт, Ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Погоджуюсь