ВСІ СКЛАДОВІ ПОСЛУГИ - GPS контроль палива та авто, моніторинг транспорту Контроль плюс - Хмельницький, Тернопіль, Україна
  • (1) програмуємо,
  • (2) встановлюємо,
  • (3) обслуговуємо і є
  • (4) виробником обладнання – повний цикл, а не обмежений субпідряд деяких віддалених інтеграторів, або, наприклад, місцевих суб-дилерів gps-програм, написаних в інших країнах програмістами.

Просте визначення GPS-координат, або разове, початкове встановлення обладнання на авто – це лише верхівка. Деякі вважають, що gps послуга, то просто. А ми й не будемо сперечатись – за 15 років ми так думали тільки на початку й от тепер. Для наших клієнтів GPS система має бути проста і надійна і давати максимум ефекту – це проста ціль.

Основою задачею gps моніторингу має бути “РЕЗУЛЬТАТ, який ви отримаєте, і він має бути більший за ваші витрати на саму GPS Систему”. Тому ми продовжуємо й надалі розробляти різні інтеграції, API з різними сайтами, 1С, іншими програмами gps контролю, чи gps моніторингу. Маємо в розробці багато окремих модулів типу ERP-систем, Сценарні модулі, аграрні gps модулі, логістичні…

Спробуйте безкоштовно gps моніторинг, щоб більше економити й мати вищу ефективність в цьому конкурентному середовищі. Сьогоднішній час вимагає автоматизації, аналітики й швидких рішень. Ми раді будемо з вами рухатись вперед і змінюватись.