Новини - GPS контроль палива та авто, моніторинг транспорту Контроль плюс - Хмельницький, Тернопіль, Україна

Новини

Як запобігти власникам автотранспортних підприємств збитків?

🚛 На жаль, деякі водії дозволяють собі привласнити «чесно зекономлене пальне». Вони виправдовуються несправедливо низькою зарплатою і вважають продаж краденого палива – премією.❌ Власники покривають збитки, знижуючи співробітникам заробітну плату, а ті у відповідь крадуть ще більше.

При цьому не замислюються над тим, що транспортні витрати компанії впливають на загальні фінансові 💸результати її роботи, а, отже, і на рівень Пприбутку і можливість отримання гідної заробітної плати.

Одним із варіантів «економії» зі сторони водіїв є «накрутка або скрутка» кілометража. Існує декілька методів накрутки кілометрів.Це залежить від форми оплати – від пробігу або від виробітку.

🏆 Рішенням може бути певна домовленість сторін і система контролю за ціни домовленостями.

📌 Водії мають отримувати гідну оплату – ринкову.

📌 Власник має право контролювати своє майно.

Тоді стається, що «негласні домовленості між власником і водієм» ламаються через впровадження системи контролю. Переломний момент змін має пережити підприємство.

Але іншого шляху не має – конкуренти вводять системи логістики, які не працюють без фактичного GPS контролю.

Покращуйте, або помрете в конкуренції!

‼️ Протестуйте безкоштовно систему контролю і логістики Контроль Плюс ‼️

Як правильно вибрати GPS — трекер?

GPS-трекер містить приймач, за допомогою якого він визначає свої координати, а також передавач для відправки їх віддаленому користувачеві.

На сучасному ринку, GPS🚨 маячки представлені різні за ціною і технічними можливостями, починаючи від простих і переходячи до більш складних, які можуть надати широку інформацію по об’єкту.

Асортимент GPS-трекерів ділиться на наступні:

Персональні. Компактні габарити, застосовуються для контролю дітей або вантажів, літніх людей та інших подібних цілей. Оперативно передають інформацію про пересування власника трекера на сервер. Також можуть оснащуватися кнопкою «тривоги»🚨, мати мікрофон, чи можливість набирати номери телефону, або посилання смс з точними координатами місцеперебування.

Автомобільні трекери. Відмінні від попередніх більш широкими функціями. Є стандартні моделі лише для контролю пересування машин. Та покращені – для контролю маршруту, швидкості, чи місцеперебування викраденого автотранспорту.

Трекер під Android. Встановивши додаток GPS-трекер для Android📲 на телефон або планшет, ви можете спостерігати за рухом його власника на карті та спостерігати за роботою виїзних працівників.

🚗 Оптимальними за своїми функціями вважаються автомобільні GPS-трекери, бо можуть використовуватися універсально.

При виборі моделі трекера звертайте увагу на наступне:

⚡️Місткість батареї, яка впливає на час роботи трекера. Рекомендується наявність показника індикатора батареї, за допомогою якого можна вчасно відстежити, коли він буде розряджений.

🚛 Зверніть увагу, що при виборі стаціонарного GPS трекера для встановлення в авто, більш доречними будуть моделі з живленням від авто(можливо без внутрішнього акумулятора трекера). Пристрій використовується на різних типах транспортних засобів, відповідно до різної робочої напруги. Варто обрати модель з більшим діапазоном по напрузі. А ще краще додати захист від перенапруги -”гальваніку”, чи “відсікач”.

Найголовніша наша порада – це визначитись з інтегратором послуг. В цілому вам потрібна якісна послуга, а не якесь там обладнання. Ваш партнер, він же GPS-інтегратор, має підібрати оптимальне обладнання. Звертайтесь,👍  будемо раді вам допомогти! 

Як користуються системою GPS-моніторингу⁉️

Якщо у вас є мобільні співробітники, то їх рух це частина ваших бізнес-процесів, які можуть бути не оптимальними.✅Яка інформація вам потрібна про їх рух, а яка зайва і не впливає на результат!?

✅Яка інформація потрібна про рух співробітника, чи його авто, чи задачі, які він, має передати далі?

✅Як і хто буде аналізувати цю інформацію і де використовувати: для оплати палива, для підтримки дисципліни, для допомоги співробітнику у веденні власної статистики?

Майже в 90% випадках– ці питання формуються після встановлення системи. Ще важливий момент це впровадження частково у системи та бізнес-процеси фірми.Часто, отримавши інструмент, коли власник може “зайти в програму і побачити вибірково інформацію” на цьому і зупиняється впровадження.Потім директор шукає, хто ж буде слідкувати і назначає бухгалтера чи секретаря, чи механіка на посаду “наглядач в програмі за водіями чи робітниками”.

GPS-система для логістики, це як 1С(Парус) для бухгалтерії. ЇЇ можна автоматизувати і вона буде як панель приладів у вашому авто– допомагає керувати оптимально та ефективно.

Винятковість у GPS- інтеграторів нашої компанії:

власні програмісти, АПІ (інтеграція з іншими (вашою 1С/сайтом/сервером),⚙️техніки, які врахують ваші побажання – налаштують, або додадуть кнопки, звіти, функції, ‍♂️підтримка менеджерів.

Частіше за все вам продають “залізо” і доступ в орендовану програму. Подальше обслуговування веде менеджер, або один технік. А задача цього техніка знати достатньо програму, тому що він і встановлює ці пристрої фізично.

Ідеальною схемою багатьох GPS-інтеграторів було б продати вам обладнання і передати комусь іншому вашу компанію на обслуговування.

Тому що з вашої абонентної плати в 150 грн потрібно оплатити трафік, зв’язок, інтернет, оренду, зарплату менеджерів підтримки, додаткового технічного спеціаліста. А головне що всі ці компоненти мають бути ефективні та вигідними.

Чи потрібен контроль власних мобільних спеціалістів?

Як ще можна використовувати системи моніторингу в бізнесі? Ну, наприклад, це контроль роботи мобільних співробітників. Кур’єри, менеджери, комівояжери, мерчендайзери, виїзна торгівля, фахівці з обслуговування, виїзні бригади, розвозка та інше. Для оптимізації, логістики чи просто контролю сервіс аналізує переміщення працівника і місця його зупинок. Така інформація дозволяє більш впевнено вести бізнес. Чи відвідував менеджер магазин чи клієнта? Всі співробітники знають про контроль і вже це дає певну дисципліну. Крім цього забирається 90% ручної роботи по контролю, залишаючи за собою лише моніторинг важливих і суперечливих випадків.

Крім явних є ще додаткові плюси системи контролю – статистика та інформація потрібна самим же менеджерам – ведення ними своїх звітів.

Модель і складові системи контролю ви підбираєте під власні особливості. Наприклад, GPS – трекери, на відміну від застосування на телефоні працюють в автономному режимі та стабільно, але вже маючи телефони, торгові можуть контролюватись за допомогою програми в них. “Ручні GPS” вирізняються окремою батареєю, окремим GPS-модулем і модемом, але носити потрібно ще один девайс. Застосування на телефоні має власні плюси – програма гнучка і можна вносити додаткову інформацію, повідомляти торгового про задачі в телефон.

Деякі можливості програми-застосунку на телефоні:

👉 Призначайте завдання працівникам, встановлюйте дату і час відвідування, мінімальну чи максимальну тривалість перебування в магазині, щоб визначити поточний рівень якості обслуговування клієнтів.

👉Аналізуйте завдання за фільтрами: за обраною датою, статусом, виконавцем або тегами.

👉Використовуйте аналітичні звіти, щоб розуміти наскільки успішна робота виїзного персоналу Порівнюйте роботу окремих співробітників і команд.

До речі, ми – “Контроль Плюс”, гнучко змінюємось під нові задачі та процеси торгової фірми! Особливо актуально буде наше АПІ та інтеграція з 1С і іншими по маршрутах… Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!