2. Цінність GPS-маршрутів ▷ Контроль плюс, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця
2. Цінність GPS-маршрутів

2. Цінність GPS-маршрутів

Чітка інформація про початок, кілометраж, час відвідання проміжних точок та час завершення маршруту.

GPS- маршрут має в собі і “маршрут” і “gps”…

❗Маршру́т – Заздалегідь визначений чи планований трек (шлях).
Шлях авто, товару, людини з визначеними проміжними місцями відвідання, використовуючи певні дороги, РОІ (заправки, мотелі, ТІР…). Наприклад, транспортний маршрут, пішохідний маршрут, туристичний маршрут, автобусний маршрут…

Слово “маршрут”. Воно схоже звучить не тільки на французькій та німецькій, але і зустрічається в інших мовах. Іноді пишеться через дефіс, наприклад, по-сербськи “марш-рута”. Але що треба розуміти, коли воно виникає в розмові? Яке значення у слова “маршрут”? Розглянемо далі.

Щоб зрозуміти що таке маршрут, звернемося до етимології. “Марш” або “marche” по-французьки означає “хід” або “рух”, а “рут”або “route” – шлях прямування.

☝️Таким чином, “маршрут” означає шлях прямування живого (людини) або неживого об’єкта (комети). Він може містити координати початкової та кінцевої точок, а також проміжні пункти. Наприклад, маршрут автобуса. Він відправляється з одного міста в інше, але по дорозі робить зупинки.

Продовження далі — Цінність GPS-маршрутів для власників автопарку

Якщо вас зацікавили деталі, то заповніть форму і ми вам передзвонимо.

ЗАПОВНІТЬ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ

Сайт використовує файли сookie, щоб забезпечити необхідний функціонал. Переглядаючи наш сайт, Ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Погоджуюсь