Чи Потрібен Контроль Власних Мобільних Спеціалістів?

Чи Потрібен Контроль Власних Мобільних Спеціалістів?

Як ще можна використовувати системи моніторингу в бізнесі? Ну, наприклад, це контроль роботи мобільних співробітників. Кур’єри, менеджери, комівояжери, мерчендайзери, виїзна торгівля, фахівці з обслуговування, виїзні бригади, розвозка та інше. Для оптимізації, логістики чи просто контролю сервіс аналізує переміщення працівника і місця його зупинок. Така інформація дозволяє більш впевнено вести бізнес. Чи відвідував менеджер магазин чи клієнта? Всі співробітники знають про контроль і вже це дає певну дисципліну. Крім цього забирається 90% ручної роботи по контролю, залишаючи за собою лише моніторинг важливих і суперечливих випадків.

Крім явних є ще додаткові плюси системи контролю – статистика та інформація потрібна самим же менеджерам – ведення ними своїх звітів.

Модель і складові системи контролю ви підбираєте під власні особливості. Наприклад, GPS – трекери, на відміну від застосування на телефоні працюють в автономному режимі та стабільно, але вже маючи телефони, торгові можуть контролюватись за допомогою програми в них. “Ручні GPS” вирізняються окремою батареєю, окремим GPS-модулем і модемом, але носити потрібно ще один девайс. Застосування на телефоні має власні плюси – програма гнучка і можна вносити додаткову інформацію, повідомляти торгового про задачі в телефон.

Деякі можливості програми-застосунку на телефоні:

👉 Призначайте завдання працівникам, встановлюйте дату і час відвідування, мінімальну чи максимальну тривалість перебування в магазині, щоб визначити поточний рівень якості обслуговування клієнтів.

👉Аналізуйте завдання за фільтрами: за обраною датою, статусом, виконавцем або тегами.

👉Використовуйте аналітичні звіти, щоб розуміти наскільки успішна робота виїзного персоналу Порівнюйте роботу окремих співробітників і команд.

До речі, ми – “Контроль Плюс”, гнучко змінюємось під нові задачі та процеси торгової фірми! Особливо актуально буде наше АПІ та інтеграція з 1С і іншими по маршрутах… Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!

Сайт використовує файли сookie, щоб забезпечити необхідний функціонал. Переглядаючи наш сайт, Ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Погоджуюсь